ARM 50 : CIFT KOLLU MIKSER

None

Ürün Açıklaması

Hamurun temas ettiği yüzeyler, kazan spiral ve bıçak takımı paslanmaz çelikten imal edilmektedir. Çift devirli olarak çalışabilen spiral yoğurma makinesinde birinci devirde su, un ve diğer katkı maddeleri homojen olarak karıştırılır. İkinci devirde ise makine esas yoğurma fonksiyonunu yerine getirir. Ayrıca makine otomatik ve manuel çalışma yeteneğine sahip olup kayış kasnak sistemi sayesinde sessiz ve sorunsuz çalışmaktadır.

Spiral mikserler hareketli tekerlek sistemi sayesinde rahatça taşınabilir ve sabitleme ayakları sayesinde de yere sabitlenebilirler.

 • PONİMAK Arm serisi, makinelerin özelliklerini korurken, farklı kıvamlarda ve su içeriği yüzdelerinde farklı ürün türlerini yoğurma imkanı sunar. Hem yumuşak hamuru (% 90 maksimum hidrasyon) hem de orta sertlikte (% 50 minimum hidrasyon) yoğurmak için tasarlanan PONİMAK serisi ile nihayet sizinle ve sizin için çalışan bir makine bulacaksınız. İçgüdüsel olarak basit, son derece yüksek performanslı.
 • Gıda sınıfı sertifikalı toksik olmayan boyalar kullanılarak boyanmış çelik yapı. .
 • Tabanda bir takviye ile olağanüstü kalın paslanmaz çelikten imal edilmiştir. 40, 50 ve 60 kg’lık üç versiyonda mevcuttur.
 • Kollar 20 mm kalınlığında paslanmaz çelikten imal edilmiştir ve kendinden yağlamalı bilyalı rulmanlara monte edilmiştir. Sol kol, hamuru yakalamak için bir “geri döngü” ile donatılırken, sağ kol hamuru uzatmak için tasarlanmıştır. Atım / dakika: 1. hızda 40, 2. hızda 60.
 • Sessizliği ve dayanıklılığı garanti etmek için bir yağ banyosuna batırılmış küresel dökme demirden yapılmıştır.
 • Tüm makineler CE standartlarına ve yönetmeliklerine uygundur ve Türkiye’de üretilmektedir. UL / CSA standardına (sertifikalı olmayan ürün) uygun bileşenler / adaptasyon
 • Kendinden frenlemeli iki hızlı motor. 3 Fazlı 2 hızlı versiyonda ve değişken hızlı (İNVERTÖR) tek fazlı versiyonda mevcuttur.
 • Tüm makinelerin standart beslemesi 400 Volt 50 Hz 3 fazlı bağlantıları içerir. Talep üzerine farklı voltajlarla tedarik edilebilirler
 • Maksimum sessizliği ve güvenilirliği garanti etmek için şanzımanı kasnaklar ve trapez kayışlarla sürün. Kase bir dişli motora bağlanır.
 • Anti-şok pleksiglas kalkan. Tüm sağlık ve hijyen yönetmeliklerine uygundur (Gıda işleme makineleri – Hamur karıştırıcıları – Güvenlik ve hijyen gereksinimleri EN 453:2000+A1:2009)
 • İşyerinize gerekli hijyenik seviyeyi korumak için taşıma için tekerlekler ve iki dengeleyici ayak ile donatılmıştır. Ayarlanabilir ön destek ayakları.

Teknik Bilgiler

Hamur Kapasitesi 80  kg
Kazan Litresi 140 kg
Motor Gücü 1,5/2,2 kW
Motor 2
Makine Ağırlığı 525 kg
Genişlik (A) 710 mm
Uzunluk (B) 1020 mm
Yükseklik (C) 1660 mm

Abone Ol!

Haberlerimizden haberdar olmak istiyorsanız. Sadece kaydolun ve size e-postayla bir bildirim göndereceğiz.
tr_TR

Account details will be confirmed via email.